شماره تلفن09122211093

پست الکترونیکdamasazaniran(at)gmail[dot]com

آدرستهران، خیابان کرمان،

اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

اجاره کولر و جاری شدن نسیم خنک و مطبوع بهاری

امکان اجاره کولر برای بسیاری از افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا اگر یک جشن عروسی در پیش داشته باشید و بخواهید میهمانان به بهترین نحو ممکن پذیرایی شوند، قبل از هر نکته‌ای باید به تهویه مطبوع هوای محیط توجه نمایید. اگر تمام تدابیر را اندیشیده باشید و با وجود اطلاع قیمت اجاره کولر گازی، سفارش آن را فراموش کرده باشید، هوای گرم و خفقان آوری در محیط جریان پیدا می‌کند که عملاً تمام زحماتتان را به هدر می‌دهد. هنگام اجاره کولر باید به فضایی که قرار است دستگاه در آن قرار بگیرید توجه ویژه‌ای داشته باشید، زیرا ممکن است کولر گازی نسبت به فضای مد نظر دارای ابعاد بزرگ‌تری باشد و نتوانید به خوبی از آن جهت تأمین برودت و سرمایش محیط مد نظر استفاده کنید.

اجاره کولر گازی یا کولر آبی؟

اجاره کولر گازی یا کولر آبی اولین گزینه‌ای است که ذهن صاحبان مجالس را به خویش مشغول می‌کند. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از کولر آبی جهت تأمین سرمایش محیط مد نظر استفاده کنند. اما با توجه به این که این نمونه از کولر ها باید حتماً به آب و برق دسترسی داشته باشند استفاده از آن‌ها سخت‌تر خواهد بود. همچنین بادی که از کولر های آبی منتشر می‌شود همراه با ذرات پودر شده آب است که در طولانی مدت سبب کوفتگی بدن خواهد شد. بنابراین اجاره کولر گازی جهت استفاده در مجالس گوناگون گزینه مناسب‌تری به نظر می‌رسد. این نمونه از کولرها نسبت به مدل‌های قدیمی پیشرفته‌تر هستند و کاربر می‌تواند میزان برودت دمای کولر را به خوبی کاهش یا افزایش دهد. هنگام اجاره کولر به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید که هر کولر می‌تواند فضای محدودی را خنک کند و اگر قصد دارید فضای یک سالن بزرگ را خنک کنید، بهتر است از چندین کولر در قسمت‌های مختلف استفاده کنید تا فضای تمامی قسمت‌ها به یک اندازه خنک شود.

دلایل اجاره کولر جهت استفاده در مجالس گوناگون

از مهم‌ترین دلایل اجاره کولر جهت استفاده در مجالس گوناگون می‌توان به این نکته اشاره کرد که کولرهای اجاره‌ای نسبت به کولرهای معمولی دارای ابعاد جمع و جورتری هستند و حمل و نقل آن‌ها ساده‌تر است. بنابراین نیازی نیست که جهت برگزاری یک مجلس یک کولر گازی مجهز را خریداری کنید و با صرف هزینه زیاد آن را در محل مد نظر نصب نمایید. با اجاره کولر گازیهای متنوع می‌توانید کل فضا را پوشش دهید و تا حد امکان در هزینه‌های جانبی مراسم صرفه جویی کنید. امکان اجاره کولر تنها جهت مراسم‌های بزرگ و جشن‌های باشکوه فراهم نشده است! بلکه در جشن‌ها و میهمانی‌های خودمانی، شرکت‌های خصوصی و حتی فضاهای بسته کوچک نیز امکان استفاده از خدمات اجاره کولر وجود خواهد داشت. کافی است با شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره کولرهای متنوع تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. شرکت مد نظر بنا بر تعداد کولرهای درخواستی از سوی مشتری، کولرهای سرویس شده و آماده را جهت ارائه آماده کرده و به محل مد نظر ارسال می‌کند.

مزایای اجاره کولر

از مهم‌ترین مزایای اجاره کولر می‌توان به این نکته اشاره کرد که کولر گازی‌هایی که شرکت خدماتی به مشتری ارائه می‌کند به صورت کامل سرویس شده‌اند و هنگام استفاده هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت. درصورتی که اگر بخواهید کولر گازی را پس از روزهای سرد زمستان روشن کنید، ممکن است مشکلات حادی وجود داشته باشد که به سادگی قابل برطرف کردن نباشند. بنابراین با اجاره کولر گازی پرتابل یا قابل حمل نگرانی از بابت خراب بودن کولر و بروز نقص‌های فنی آن نخواهید داشت. این کولرها را می‌توانید در هر گوشه‌ای که فضای خالی وجود دارد مورد استفاده قرار دهید. در صورتی که کولر گازی‌های دیگر نیاز به یک فضای ثابت جهت نصب دارند و امکان جابجایی آن‌ها وجود نخواهد داشت. بنابراین هنگام اجاره کولر گازی ایستاده به راحتی می‌توانید آن را در تمام قسمت‌های سالن جابجا کنید و در هر قسمتی که هوا گرم‌تر است قرار دهید تا تهویه هوای مطبوع به بهترین نحو صورت بپذیرد. قیمت اجاره کولر گازی ایستاده نسبت به خرید یک کولر گازی مجزا و هزینه نصب و جابجایی آن بسیار مقرون به صرفه‌تر است. زیرا اگر شما چندین و چند کولر گازی در یک سالن بزرگ نصب کرده باشید، تنها در بازه‌های زمانی مشخصی از آن‌ها استفاده می‌کنید. بنابراین عملاً در بیشتر زمان‌ها کولرها بلااستفاده هستند و به مرور قطعات درونی آن‌ها مستهلک می‌شوند و پنل های درونی کولر گازی‌ها گرد و غبار می‌گیرند؛ اما کولر گازی‌های پرتابل با وجود استفاده مداوم در صورت بروز مشکل سریعاً تعمیر می‌شوند و همیشه با بهترین عملکرد قابل استفاده خواهند بود.

در کدام شهرها امکان اجاره کولر گازی وجود دارد؟

با توجه به این که ساکنین تهران بیشتر مجالسشان را در باغ‌ها و ویلاهای بزرگ برگزار می‌کنند، بنابراین خدمات اجاره کولر گازی در تهران فراهم شده است. اگر در شرکتتان یک جلسه روتین هفتگی دارید و هر بار از شدت گرما نمی‌توانید جلسه را به نحو احسنت به پایان برسانید، هم اکنون با ما تماس بگیرید و کولر گازی‌های پرتابل را جهت تأمین برودت دمای محیط دریافت کنید. با وجود این کولر گازی‌ها، نسیم خنک بهاری در فضا جاری خواهد شد و عملکرد پرسنل حاضر در جلسه تا چندین برابر افزایش پیدا می‌کند. اگر شعبه دیگری نیز در کرج دارید و نگران حمل و نقل کولر گازی تا آنجا هستید، امکان اجاره کولر گازی در کرج نیز جهت رفاه حال صاحبان مشاغل و کسب و کارها فراهم شده است. بنابراین با اولین تماس می‌توانید درخواستان را ثبت کنید و در اسرع وقت کولر گازی‌های مد نظرتان را در دریافت کنید.

نکات کلیدی جهت اجاره کولر گازی

از مهم‌ترین نکات کلیدی که در اجاره کولر گازی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید می‌توان به قیمت اجاره کولر گازی اشاره کرد. زیرا ممکن است جهت برگزاری مراسم‌های مختلف مجبور شوید چندین کولر گازی اجاره کنید تا هوای محیط مورد نظر تهویه شود. در صورتی که مراسم چندین روز ادامه داشته باشد باید همچنان از کولر گازی‌ها استفاده کنید و قیمتی که جهت اجاره کولر گازی در نظر گرفته شده است را پرداخت کنید. هم‌چنین برخی از اوقات افرادی که در خانه‌های آپارتمانی ساکن هستند و امکان استفاده از کولر گازی‌های ثابت و کولر آبی‌های بزرگ را ندارند،از خدمات اجاره کولر استفاده می‌کنند و یک کولر مناسب و جمع و جور جهت تهویه هوای منازلشان تهیه می‌کنند. کولر ممکن است در بازه زمانی چند روزه، چند هفته‌ای یا چند ماهه در اختیار مشری قرار داشته باشد، بنابراین هزینه‌ای که جهت اجاره کولر دریافت می‌شود به بازه زمانی تعیین شده توسط مشتری بستگی خواهد داشت.

مزایای اجاره کولر گازی

شرکت ارائه کننده خدمات کولر گازی قبل از این که دستگاه را به مشتری تحویل دهد به طور کامل آن را سرویس می‌کند. بنابراین هنگام اجاره کولر گازی نگرانی از بابت کارایی و راندمان دستگاه نخواهید داشت. همچنین با توجه به این که شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره کولر گازی در تهران محصولات متفاوتی را جهت رفاه حال مشتریان در نظر گرفته است، بنابراین در صورت نیاز می‌توانید از خدمات اجاره کولر گازی ایستاده استفاده کنید. این کولر گازی به نسبت سایر محصولات عرضه شده در بازار جمع و جورتر است. بنابراین هنگام استفاده از این دستگاه جهت تأمین برودت مکان‌های مختلف می‌توانید کولر گازی را در یک گوشه قرار دهید تا هوای خنک به خوبی در محیط اطراف آن منتشر شود. در ادامه برخی از مزایای اجاره کولر گازی ارائه شده است تا با آشنایی بیشتری بتوانید از این خدمات استفاده کنید.

تأمین سرمایش محیط به بهترین نحو ممکن

با توجه به قیمت اجاره کولر گازی ایستاده شما می‌توانید یک کولر گازی مناسب که دارای موتوری قدرتمند است را جهت تأمین سرمایش فضاهای مختلف اجاره کنید. اجاره کولر گازی این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید در کمترین زمان ممکن یک فضای گسترده را به خوبی خنک کنید، بنابراین با چیدمان منظم کولر گازی‌ها می‌توانید هوای تمامی قسمت‌های سال را هنگام جشن‌ها و مراسم‌های گوناگون تهویه نمایید. همچنین در صورتی که سرمایش محیط بیش از حد شده باشد، با استفاده از کنترل از راه دور می‌توانید میزان سرمایش کولر گازی را کمتر کنید. بنابراین با توجه به دمای محیط می‌توانید از کولر گازی با درجه‌های متفاوت جهت تأمین هوای خنک و بهاری استفاده کنید.

کاهش مصرف انرژی

اجاره کولر گازی این امکان را فراهم می‌کند که در مصرف انرژی تا حداکثر میزان ممکن صرفه‌جویی نمایید. زیرا طراحی کولر گازی‌های پرتابل به گونه‌ای صورت پذیرفته است که با مصرف کمترین انرژی بیشترین سرمایش لازم را جهت انتشار در محیط تولید می‌کنند. در صورتی که هنگام استفاده از کولر گازی‌های ثابت و کولرهای آبی، انرژی زیادی جهت تأمین برودت محیط مصرف می‌شود، که به مراتب سبب افزایش هزینه‌های جانبی خواهد شد.

استفاده از فیلترهای مناسب تصفیه هوا

هنگام اجاره کولر گازی نگرانی از بابت نوع فیلترهای استفاده شده در آن نخواهید داشت. زیرا سرویس و تعمیرات کولر گازی‌ها به صورت دوره‌ای توسط مرکز ارائه دهنده خدمات اجاره کولر گازی انجام می‌شود. بنابراین فیلترها پس از چند ماه استفاده به طور کامل مورد شستشو قرار می‌گیرند تا کلیه ذرات گرد و خاک و آلودگی از روی آن‌ها پاک سازی شود. اجاره کولر گازی پرتابل با وجود فیلترهای مناسب، سبب تهویه هوای محیط به بهترین نحو ممکن خواهد شد. زیرا فیلترهای طراحی شده درون کولر گازی کلیه ذرات معلق در محیط را به خوبی جذب می‌کنند، تا هوا جهت نفس کشیدن پاکیزه و سالم باشد.

سر و صدای کم هنگام استفاده مداوم

کولر گازی‌های ایستاده یا پرتابل نسبت به کولر گازی‌های ثابت و کولرهای آبی دارای سر و صدای کمتری هستند. بنابراین هنگام استفاده مداوم از کولر گازی، نگرانی از بابت سر و صدای آن نخواهید داشت. حتی زمان‌هایی که باید به جای یک کولر گازی از چندین دستگاه در کنار هم استفاده کنید تا هوای محیط خنک شود، باز هم سر و صدای ایجاد شده آزار دهنده نخواهد بود. بنابراین با آسودگی خاطر می‌توانید خدمات اجاره کولر گازی را از مراکز معتبر دریافت کنید و هنگام جشن‌ها، کنفرانس‌ها و جلسات داخلی شرکت، هوای خنک بهاری را جایگزین هوای گرم و شرجی تابستانی کنید.

طراحی زیبا و در عین حال جمع و جور

شاید در نظر اول هنگام اجاره کولر گازی به ویژگی‌های دستگاه و عملکرد آن توجه داشته باشید، اما نمای ظاهری کولر گازی نیز به اندازه عملکرد آن دارای اهمیت است. به عنوان مثال جهت استفاده از یک کولر گازی ایستاده در فضای داخلی منازل، شکل ظاهری کولر گازی باید به گونه‌ای باشد که با سایر اجزای دکوراسیون داخلی هماهنگ شود. مرکز ارائه دهنده خدمات اجاره کولر گازی در کرج این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که بتوانند از بین کولر گازی‌های پرتابل متنوع، کولر گازی‌های دلخواهشان را با شکل ظاهری دلخواه انتخاب کنند و سفارش دهند. بنابراین هنگام اجاره کولر گازی می‌توانید با توجه به قیمت اجاره کولر، دستگاه‌های مورد نظرتان را جهت استفاده در مجالس گوناگون انتخاب نمایید.

جابجایی راحت کولر گازی

اجاره کولر گازی این امکان را برای مشتری فراهم می‌کند که به راحتی بتواند دستگاه را جابجا کند و در قسمت‌های دیگری جهت تأمین برودت لازم مورد استفاده قرار دهد. در صورتی که کولر گازی‌هایی که به صورت ثابت در یک محل نصب می‌شوند، تنها برودت محل موردنظر را تأمین می‌کنند و امکان دارد که دمای هوا در قسمت‌های مختلف سالن متفاوت باشد.

مزایای اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره کولر گازی ایستاده جهت استفاده در مجالس گوناگون کاربرد بسیاری دارد؛ زیرا با وجود یک کولر گازی ایستاده و جمع و جور نگرانی از بابت فضای مناسب جهت قرار دادن کولرهای متنوع نخواهید داشت. زیرا کولرهای آبی نیاز به فضای زیادی جهت استفاده دارند و جهت استفاده در فضاهای کوچک به هیچ عنوان مناسب نخواهند بود. همچنین هنگام اجاره کولر گازی باید به مصرف انرژی آن توجه زیادی داشته باشید؛ زیرا کولرهای گازی پیشرفته به نسبت مصرف انرژی بالایی دارند و جهت استفاده در فضاهای بزرگ به هیچ عنوان مناسب نیستند. تنها با یک کولر گازی نمی‌توانید یک سالن بزرگ را هنگام برگزاری مجالس خنک کنید، بنابراین به ناچار باید از چندین کولر گازی در کنار هم استفاده کنید که به مراتب هزینه‌های جانبی را افزایش می‌دهد.

ویژگی‌های متمایز کولر گازی ایستاده

هنگام اجاره کولر گازی ایستاده باید با ویژگی‌های متمایز این دستگاه آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید با آسودگی خاطر از آن جهت تهویه هوای منازل یا ادارات استفاده کنید. اجاره کولر این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید بدون نیاز به لوله کشی‌های پردردسر در هر قسمت از فضای خانه یا شرکت از این دستگاه جهت برودت هوا استفاده کنید. بنابراین نیازی نیست که یک فضای ثابت با کلیه تجهیزات جانبی جهت نصب کولر گازی در نظر بگیرید؛ زیرا با نصب یک کولر گازی ثابت امکان جابجایی آن بسیار سخت خواهد بود. هنگام جابجایی کولرهای گازی یا آبی باید محل مناسبی جهت نصب دستگاه مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال کولرهای گازی ثابت باید بر روی یک دیوار نصب شوند. دیوار مد نظر باید به گونه‌ای باشد که هوای خنک کولر گازی در تمامی قسمت‌های خانه منتشر شود. همچنین در طول استفاده مداوم باید درخواست سرویس یا تعمیرات کولر گازی را داشته باشید. هنگام سرویس کولر گازی پنل های داخلی و خارجی باید مورد شستشو قرار بگیرند. همچنین قطعات خراب باید تعویض شوند و شارژ گاز اولیه یا تکمیلی دستگاه انجام شود. در صورتی که اجاره کولر گازی ایستاده سبب می‌شود که کاربر درگیر این مشکلانت جانبی نباشد؛ زیرا کولر اجاره‌ای قبل از این که تحویل مشتری شود به طور کامل تعمیر و سرویس می‌شود.

اجاره کولر گازی ایستاده جهت تهویه هوا در مجالس

با توجه به این که کولر گازی باید در تمام نقاط مجالس مورد استفاده قرار بگیرد، بنابراین ظاهر کولر گازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود. اجاره کولر گازی ایستاده این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند، که بدون نگرانی از ایجاد ناهماهنگی در طراحی دکوراسیون داخلی بتواند از این دستگاه استفاده کند. این کولر گازی‌ها به گونه‌ای طراحی شدهاند که آنها را هر قسمت از فضا که قرار دهید هوا به خوبی تهویه می‌شود. در صورتی که اجاره کولر گازی پرتابل را جهت استفاده در سالن‌های بزرگ جشن یا سمینار انجام می‌دهید، باید به جای یک کولر گازی چندین کولر گازی ایستاده را سفارش دهید. بنا بر این که کولر گازی‌ها را به چه صورتی در محیط مورد نظر توزیع کرده‌اید هوا خنک خواهد شد. بنابراین بهتر است کولر گازی‌ها را به طور یکنواخت در قسمت‌های مختلف سالن توزیع کنید تا هوای قسمت‌های مختلف متعادل باشد.

اجاره کولر گازی در تهران از مراکز معتبر

با توجه به این که اجاره کولر گازی در تهران به نسبت شهرهای کوچک بیشتر است، بنابراین باید هنگام اجاره کولر گازی ایستاده به مراکز معتبر ارائه کننده توجه ویژه‌ای داشته باشید. زیرا در صورتی که کولر گازی را از مراکز غیر معتبر اجاره کرده باشید، ممکن است هزینه‌ای بیشتر از حد معمول پرداخت کنید و کولر گازی‌های ارائه شده نیز از برودت کافی برخوردار نباشند. تنها مراکز با سابقه‌ای که خدمات اجاره کولر گازی در تهران و اجاره کولر گازی در کرج را ارائه می‌کنند، کولر گازی‌ها را رأس زمان مقرر سرویس و تعمیر می‌کنند. تا هنگام استفاده از کولر گازی فضای مورد نظر در کمترین زمان ممکن خنک شود.

قیمت اجاره کولر گازی ایستاده

قیمت اجاره کولر گازی ایستاده بنا بر بازه زمانی که قصد دارید آن را مورد استفاده قرار دهید متفاوت خواهد بود؛ زیرا فصل‌های گرم سال مانند اواخر بهار و تابستان تعداد مراجعین جهت اجاره کولر گازی افزایش پیدا می‌کند. بنابراین قیمت اجاره اجاره کولر در این فصل‌های سال نسبتاً بیشتر می‌شود، اما در صورتی که یک جشن یا مراسم را در اواخر تابستان و اوایل پاییز پیش رو دارید، هزینه‌ای که جهت اجاره کولر گازی ایستاده پرداخت می‌کنید به نسبت کمتر خواهد بود. مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات کولر گازی، قیمت اجاره کولر را با توجه به تعرفه تعیین شده مشخص می‌کنند. بنابراین با مناسب‌ترین هزینه می‌توانید سرمایش محیط مد نظر را به بهترین نحو ممکن تأمین کند.

دلایل اجاره کولر گازی ایستاده

از مهم‌ترین دلایل اجاره کولر گازی ایستاده می‌توان به سر و صدایی بسیار کم این دستگاه اشاره کرد. بنابراین کلیه افرادی که در خانه‌های آپارتمانی ساکن هستند نیز می‌توانند از این دستگاه جهت سرمایش منازلشان استفاده کنند. مصرف انرژی کولر گازی ایستاده نسبت به سایر کولر گازی عرضه شده در بازار کمتر ست؛ بنابراین با اجاره این دستگاه می‌توانید در هزینه برق و گاز به خوبی صرفه جویی نمایید. درون کولر گازی ایستاده یک موتور قدرتمند طراحی شده است که در کمترین زمان ممکن هوای محیط مد نظر را خنک میکند؛ بنابراین کافی است چند ساعت قبل از شروع جشن یا جلسه کاری کولر گازی را روشن کنید تا خنکی دلپذیری در محیط جاری شود. با اجاره کولر گازی ایستاده می‌توانید هوای محیط را خنک کنید بدون این که نگران سر و صدای زیاد این دستگاه باشید. بنابراین در صورتی که چندین کولر گازی را جهت سرمایش محیط کنار هم قرار داده باشید، نگران ایجاد سر و صدای آزار دهنده آنها نخواهید بود.

در زمینه اجاره کولر گازی نکاتی مهم و اساسی وجود دارد از آنجایی که فضاها و مکان ها هر کدام دارای شرایط و امکانات گوناگونی می‌باشد لازم دانستیم با ارائه نکاتی کوتاه تا حدی شما را با نحوه اجاره کولر گازی و شرایط اولیه جهت نصب و اجرای این عمل را برایتان شرح داده و قبل سفارش شما را تا حدودی با فرآیند اجاره کولر گازی آشنا نماییم. امید است با مطالعه مطالب زیر بتوانید مورد مناسب جهت محیط خود را انتخاب نموده و در وقت و هزینه خود تا حد مناسبی صرفه جویی نموده و به صورت بهینه از امکانات ما استفاده نمایید.

میزان فضا

فضای مورد نظر بصورت متراژ در تایین سرمای مورد نیاز نقش مهم و اساسی را ایفا می‌نمایید. بدین گونه که طول و عرض محیط و ارتفاع آن اهمیت خاصی دارد زیرا تامین سرما بصورت مترمکعب محاسبه می‌شود و متر مربع در آن تاثیری ندارد.

عایق بودن فضا

یکی از مهم ترین عوامل موثر در تامین سرما عایق بودن یا نبودن محیط می‌باشد. مثلا شما وقتی در یک فضای ایزوله تامین سرما می‌نمایید نسب به فضایی که درو هوای زیادی دارد شرایط مختلف بوده و هر کدام میزانی از سرما را نیاز دارد.

تابش نور خورشید در فضا

تابش خورشید رابطه مستقیمی با میزان دمای مورد نیاز دارد بطور مثال در فضایی که میزان شیشه و پنجره در آن زیاد است شیشه‌ها نقش ذره بین را بازی نموده و گرما را دوبرابر انتقال می‌دهد. از این رو میزان تابش خورشید در محیط بسیار حائز اهمیت است.

نفرات تمرکز در محیط

نفرات نقش موثری در تایین دمای مناسب و میزان سرمای مناسب را دارند. دمای بدن انسان 37 درجه سانتی گراد می‌باشد در حقیقت دم و بازدم انسان باعث گرم شدن محیط شده و به ازای هر 50 نفر نیاز به یک کولر گازی ایستاده می‌باشد.

نوع کولر گازی

کولر گازی‌های ایستاده دارای سایزهای مختلف بوده و برای هر محیط بنا به نفرات و میزان محیط و شرایط آن از 36 هزار تا 120 هزار btu متغییر می‌باشد.

مکان نصب کولر گازی

کولر گازی ایستاده به دو فضا جهت نصب نیاز دارد یک فضا جهت نصب پنل ایستاده که باید در داخل سالن یا محیط مورد استفاده قرار گیرد و فضای بیرونی که محیطی باز برای نصب کندانسور می‌باشد.

اهمیت مکان کندانسور

کندانسور باید در فضایی باز با هوا خور مناسب قرار گیرد. در صورتی که کندانسور در محیطی بسته قرار گیرد محیط به مرور زمان گرم شده و گرما به خوده کندانسور برگشته و باعث overload شدن دستگاه می‌گردد که این عامل باعث قفل کردن دستگاه و ایجاد باد گرم از پنل می‌گردد.

حد فاصله کندانسور تا پنل

فاصله بین کندانسور تا پنل بصورت استاندارد 5 متر می‌باشد که این فاصله در صورت نیاز تا 10 متر قابل افزایش است ولی هر چقدر طول لوله کوتاه‌تر باشد سرمایش بهتری حاصل می‌گردد.

برق مورد نیاز

کولر گازی با برق های تک فاز و سه فاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. که از 2 آمپر تک فاز تا 18 آمپر 3 فاز، برق‌های مورد استفاده در کولر گازی ایستاده می‌باشد.

ضعف برق

در صورتی که در یک مکان برق از استانداردهای مورد نظر بهره نبرده باشد موتور استارت نخورده و کولر قادر به پرتاب سرما نمی‌باشد و به جای هوای سرد هوای گرم پرتاب نموده و این عامل نشان دهنده ضعف برق و عدم روشن شدن موتور کولر می‌باشد.

کولر گازی اینورتر

همانگونه که در نکته 10 اشاره شد در مکان‌هایی که ضعف برق ایجاد مشکل نموده و موتور قابل روشن شدن نیست می‌توان از موتور گازی اینورتر با نیاز کمتری به برق و راندمان بالاتری استفاده نمود. از این رو در همه مکان‌ها و فضاهای مختلف قادریم با تامین سرمایش و اجاره کولر گازی هوای مطلوب و مناسب را برایتان به ارمغان بیاوریم.

همانگونه که در مطالب قبلی اشاره نمودیم و اجاره کولر گازی یکی از فعالیت‌های این مجموعه برای تسهیل در امور مشتریان و استفاده از محیطی مناسب و خنک برای همه عزیزان می‌باشد. طبق فرمول اجاره کولر گازی، ما از سه شاخه کلی طبعیت می‌کنیم. که این سه شاخه مشمول نوع سیستم‌های سرمایشی می‌باشد، سیستم‌های سرمایشی بصورت گازی دارای سه مدل کولر گازی ایستاده، کولر گازی پرتابل و کولر گازی پنجره‌ای می‌باشد.

اجاره کولر گازی ایستاده

از بهترین مدل‌های کولر گازی می‌توان به کولر گازی ایستاده اشاره نمود این مدل کولر به علت تبدیل هوا محیط به هوای خنک و همچنین استفاده از فن‌های قوی امکان آن را می‌دهد که در محیط‌های بزرگ با نفرات زیاد ایجاد سرما نموده و در واقع این نوع کولر جزو کولرهای صنعتی محسوب می‌شود. کولر گازی ایستاده دارای مدل‌های گوناگون و سایزهای مختلف از 3 هزار btu تا 120 هزار btu می‌باشد. که به دو صورت تک فاز و سه فاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. کولرهای گازی ایستاده به صورت تک فاز دارای سیستم اینورتر بوده و برای مکان‌هایی که ضعف برق دارند مفید واقع می‌شود. کولرهای سه فاز در محیط‌های گوناگون طبق سیستم‌های صنعتی و با استفاده از برق سه فاز 32 آمپر مورد استفاده قرار گرفته و به علت استفاده از برق سه فاز موتور کمپرسور آن از توان سرمایش بالاتری برخوردار بوده و برای محیط‌های بزرگتری مناسب می‌باشد. ما در مجموعه کولریاب مفتخریم که انواع کولر گازی ایستاده از 36 هزار تا 120 هزار موجود داشته و طبق نظر مشتری و شرایط مورد مصرف و با ارسال کارشناسان btu مورد نظر را تعیین و دستگاه مورد نظر را ارسال می‌نماییم. از این رو می‌توان به این نکته اشاره کرد که ارسال کارشناس هیچ هزینه‌ای نداشته و فقط جهت استفاده بهینه می‌باشد تا شما به کمترین هزینه بهترین کیفیت را دریافت نمایید. توجه : بسیاری از افراد تصور می‌کنند کولر گازی ایستاده فاقد کندانسور می‌باشد و کندانسور آن داخل خوده دستگاه ایستاده قرار گرفته است. که این یک تصور اشتباه می‌باشد زیرا اکثر افراد با کولرهای دیواری سروکار داشته و کولرهای گازی ایستاده را بیشتر در بانک‌ها مشاهده نموده که به کولر گازی بانکی نیز معروف است. لاکن از انجا که موتور کولرها در پشت بام بانک نصب می‌شود و افراد ان را نمی‌بینند به این تصور اشتباه رسیدند و ما سعی داریم تا با اطلاع رسانی و بیان این موضوع همگان بگوییم کولر گازی ایستاده مانند کولر گازی دیواری دارای دو تکه بوده و نیاز به نصب و قرار دادن محلی مناسب برای کندانسور و پنل می‌باشد.

اجاره کولر گازی پرتابل

از دیگر موارد مورد اجاره می‌توان به کولر گازی پرتابل اشاره نمود. همانگونه که از اسمش پیداست کولر گازی پرتابل، کولریست که با توجه به کلمه پرتابل به معنی قابل حمل قابل جابه‌جایی و نصب در مکان‌های مختلف است. کولر گازی پرتابل مانند کولر گازی ایستاده دارای کندانسور نمی‌باشد. و از یک قطعه تشکیل شده است که تمام لوازم و وسایل کولر گازی مانند بلوبر، کندانسور، لوله‌های اتصال و غیره درون همان قطعه گرد آوری شده است. کولر گازی پرتابل دارای مزایا و فوایدی مانند عدم نیاز به شارژ دائم، عدم نیاز به نصاب جهت نصب کردن، عدم خطاهای ارروری مانند کولرهای دیگر و غیره می‌باشد. ولی دارای مشکلاتی نیز هست کولر گازی پرتابل از 7 هزار btu تا 15 هزار btu موجود است که این مقدار سرمایش برای محیط‌های کوچک تا 20 متر مناسب بوده و در صورتی که جمعیت داخل آن فضا بیش از 4 نفر باشد دستگاه قادر به خنک کردن محیط نمی‌باشد. همچنین کولر گازی پرتابل دارای محدودیت دمایی بوده و از دمای 0 درجه تا دمای 40 درجه قابل استفاده می‌باشد و در دمای پایین‌تر و بالاتر از آن دستگاه Overload کرده و قادر به تامین سرما نمی‌باشد از این رو، این مدل کولر برای استفاده موقت در فضایی کوچک با نفراتی کم مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صورتی که فضا بزرگ باشد باید از اجاره کولر گازی ایستاده استفاده نمود تا به توان محیطی مناسب و هوایی خنک عرضه داشت.

اجاره کولر گازی پنجره‌ای

همان گونه که از اسم این مدل کولر مشخص است اجاره کولر گازی پنجره‌ای، یکی از کولرهاییست که مجموعه کولریاب با قرار دادن آن در جایی که پنجره موجود است در خدمت شما عزیزان می‌باشد. کولر گازی پنجره‌ای از قدیمی‌ترین مدل کولر گازیست این مدل کولر نیز فاقد کندانسور بوده و تمام قطعات آن درون یک مستطیل قرار دارد. موتور این مدل کولرها بصورت پیستونی بوده و از 12 هزار btu تا 30 هزار btu موجود است. و شرکت‌های مختلفی مانند سامسونگ، ال‌جی، جنرال، اجنرال و گری اقدام به تولید این مدل کولر کرده تا با دو حالت سرد و گرم به بازار عرضه داشتند باشند. از انجا که امروزه برق مصرفی نکته بسیار مهمی در استفاده از کولر گازیست این مدل کولر مورد استفاده کمتری قرار گرفته و جای خود را بیشتر به کولرهای ایستاده و پرتابل داده است اما همانگونه که این مدل کولرها جایگزین کولرهای پنجره‌ای شده است هنوز هم بسیاری از فضاها مانند کانکس‌ها، محیط‌های شرجی، ویلاهای شمال و جنوب کشور از این مدل کولر استفاده می‌نمایید. زیرا رطوبت گیری بسیار بالای آن باعث این مهم شده است که در مکان های شرجی این مدل کولر هنوز اهمیت خود را از دست نداده باشد. و ما در مجموعه کولریاب امکان آن را داریم تا با استفاده از اجاره کولر گازی پنجره‌ای، کانکس‌های موقت را به سرمای مطلوب برسانیم و از هدر رفتن سرما جلوگیری نماییم. البته نکته مهم در این مدل کولر آن است که این مدل کولر از دمای 0 درجه تا 70 درجه قابل استفاده بوده و در بدترین شرایط آب و هوایی موتور آن overload نمی‌کند و همواره موتور آن روشن می‌ماند.

 

 

اجاره کولر گازی ایستاده ، اجاره کولر گازی ، اجاره کولر ، اجاره کولر گازی ایستاده در تهران ، اجاره کولر گازی در تهران ، اجاره کولر در تهران ، اجاره کولر گازی ایستاده در کرج ، اجاره کولر گازی در کرج ، اجاره کولر در کرج ، قیمت اجاره کولر گازی ایستاده ، قیمت اجاره کولر گازی ، قیمت اجاره کولر ، قیمت اجاره کولر گازی ایستاده در تهران ، قیمت اجاره کولر گازی در تهران ، قیمت اجاره کولر در تهران ، قیمت اجاره کولر گازی ایستاده در کرج ، قیمت اجاره کولر گازی در کرج ، قیمت اجاره کولر در کرج ، خدمات اجاره کولر گازی ایستاده ، خدمات اجاره کولر گازی ، خدمات اجاره کولر ، خدمات اجاره کولر گازی ایستاده در تهران ، خدمات اجاره کولر گازی در تهران ، خدمات اجاره کولر در تهران ، خدمات اجاره کولر گازی ایستاده در کرج ، خدمات اجاره کولر گازی در کرج ، خدمات اجاره کولر در کرج ، مرکز اجاره کولر گازی ایستاده در تهران ، مرکز اجاره کولر گازی در تهران ، مرکز اجاره کولر در تهران ، مرکز اجاره کولر گازی ایستاده در کرج ، مرکز اجاره کولر گازی در کرج ، مرکز اجاره کولر در کرج ، خدمات اجاره کولر گازی ایستاده در مشهد ، خدمات اجاره کولر گازی در مشهد ، خدمات اجاره کولر در مشهد ، مرکز اجاره کولر گازی ایستاده در مشهد ، مرکز اجاره کولر گازی در مشهد ، مرکز اجاره کولر در مشهد ، اجاره کولر گازی ایستاده در مشهد ، اجاره کولر گازی در مشهد ، اجاره کولر در مشهد ، قیمت اجاره کولر گازی ایستاده در مشهد ، قیمت اجاره کولر گازی در مشهد ، قیمت اجاره کولر در مشهد ، خدمات اجاره کولر گازی ایستاده در اصفهان ، خدمات اجاره کولر گازی در اصفهان ، خدمات اجاره کولر در اصفهان ، مرکز اجاره کولر گازی ایستاده در اصفهان ، مرکز اجاره کولر گازی در اصفهان ، مرکز اجاره کولر در اصفهان ، اجاره کولر گازی ایستاده در اصفهان ، اجاره کولر گازی در اصفهان ، اجاره کولر در اصفهان ، قیمت اجاره کولر گازی ایستاده در اصفهان ، قیمت اجاره کولر گازی در اصفهان ، قیمت اجاره کولر در اصفهان ، خدمات اجاره کولر گازی ایستاده در یزد ، خدمات اجاره کولر گازی در یزد ، خدمات اجاره کولر در یزد ، مرکز اجاره کولر گازی ایستاده در یزد ، مرکز اجاره کولر گازی در یزد ، مرکز اجاره کولر در یزد ، اجاره کولر گازی ایستاده در یزد ، اجاره کولر گازی در یزد ، اجاره کولر در یزد ، قیمت اجاره کولر گازی ایستاده در یزد ، قیمت اجاره کولر گازی در یزد ، قیمت اجاره کولر در یزد ، خدمات اجاره کولر گازی ایستاده در شیراز ، خدمات اجاره کولر گازی در شیراز ، خدمات اجاره کولر در شیراز ، مرکز اجاره کولر گاز

یک نظر بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.