شماره تلفن09122211093

پست الکترونیکdamasazaniran(at)gmail[dot]com

آدرستهران، خیابان کرمان،

انواع اجاره کولر گازی

انواع اجاره کولر گازی

همانگونه که در مطالب قبلی اشاره نمودیم و اجاره کولر گازی یکی از فعالیت‌های این مجموعه برای تسهیل در امور مشتریان و استفاده از محیطی مناسب و خنک برای همه عزیزان می‌باشد. طبق فرمول اجاره کولر گازی، ما از سه شاخه کلی طبعیت می‌کنیم. که این سه شاخه مشمول نوع سیستم‌های سرمایشی می‌باشد، سیستم‌های سرمایشی بصورت گازی دارای سه مدل کولر گازی ایستاده، کولر گازی پرتابل و کولر گازی پنجره‌ای می‌باشد.

اجاره کولر گازی ایستاده

از بهترین مدل‌های کولر گازی می‌توان به کولر گازی ایستاده اشاره نمود این مدل کولر به علت تبدیل هوا محیط به هوای خنک و همچنین استفاده از فن‌های قوی امکان آن را می‌دهد که در محیط‌های بزرگ با نفرات زیاد ایجاد سرما نموده و در واقع این نوع کولر جزو کولرهای صنعتی محسوب می‌شود. کولر گازی ایستاده دارای مدل‌های گوناگون و سایزهای مختلف از 3 هزار btu تا 120 هزار btu می‌باشد. که به دو صورت تک فاز و سه فاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. کولرهای گازی ایستاده به صورت تک فاز دارای سیستم اینورتر بوده و برای مکان‌هایی که ضعف برق دارند مفید واقع می‌شود. کولرهای سه فاز در محیط‌های گوناگون طبق سیستم‌های صنعتی و با استفاده از برق سه فاز 32 آمپر مورد استفاده قرار گرفته و به علت استفاده از برق سه فاز موتور کمپرسور آن از توان سرمایش بالاتری برخوردار بوده و برای محیط‌های بزرگتری مناسب می‌باشد. ما در مجموعه کولریاب مفتخریم که انواع کولر گازی ایستاده از 36 هزار تا 120 هزار موجود داشته و طبق نظر مشتری و شرایط مورد مصرف و با ارسال کارشناسان btu مورد نظر را تعیین و دستگاه مورد نظر را ارسال می‌نماییم. از این رو می‌توان به این نکته اشاره کرد که ارسال کارشناس هیچ هزینه‌ای نداشته و فقط جهت استفاده بهینه می‌باشد تا شما به کمترین هزینه بهترین کیفیت را دریافت نمایید. توجه : بسیاری از افراد تصور می‌کنند کولر گازی ایستاده فاقد کندانسور می‌باشد و کندانسور آن داخل خوده دستگاه ایستاده قرار گرفته است. که این یک تصور اشتباه می‌باشد زیرا اکثر افراد با کولرهای دیواری سروکار داشته و کولرهای گازی ایستاده را بیشتر در بانک‌ها مشاهده نموده که به کولر گازی بانکی نیز معروف است. لاکن از انجا که موتور کولرها در پشت بام بانک نصب می‌شود و افراد ان را نمی‌بینند به این تصور اشتباه رسیدند و ما سعی داریم تا با اطلاع رسانی و بیان این موضوع همگان بگوییم کولر گازی ایستاده مانند کولر گازی دیواری دارای دو تکه بوده و نیاز به نصب و قرار دادن محلی مناسب برای کندانسور و پنل می‌باشد.

اجاره کولر گازی پرتابل

از دیگر موارد مورد اجاره می‌توان به کولر گازی پرتابل اشاره نمود. همانگونه که از اسمش پیداست کولر گازی پرتابل، کولریست که با توجه به کلمه پرتابل به معنی قابل حمل قابل جابه‌جایی و نصب در مکان‌های مختلف است. کولر گازی پرتابل مانند کولر گازی ایستاده دارای کندانسور نمی‌باشد. و از یک قطعه تشکیل شده است که تمام لوازم و وسایل کولر گازی مانند بلوبر، کندانسور، لوله‌های اتصال و غیره درون همان قطعه گرد آوری شده است. کولر گازی پرتابل دارای مزایا و فوایدی مانند عدم نیاز به شارژ دائم، عدم نیاز به نصاب جهت نصب کردن، عدم خطاهای ارروری مانند کولرهای دیگر و غیره می‌باشد. ولی دارای مشکلاتی نیز هست کولر گازی پرتابل از 7 هزار btu تا 15 هزار btu موجود است که این مقدار سرمایش برای محیط‌های کوچک تا 20 متر مناسب بوده و در صورتی که جمعیت داخل آن فضا بیش از 4 نفر باشد دستگاه قادر به خنک کردن محیط نمی‌باشد. همچنین کولر گازی پرتابل دارای محدودیت دمایی بوده و از دمای 0 درجه تا دمای 40 درجه قابل استفاده می‌باشد و در دمای پایین‌تر و بالاتر از آن دستگاه Overload کرده و قادر به تامین سرما نمی‌باشد از این رو، این مدل کولر برای استفاده موقت در فضایی کوچک با نفراتی کم مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صورتی که فضا بزرگ باشد باید از اجاره کولر گازی ایستاده استفاده نمود تا به توان محیطی مناسب و هوایی خنک عرضه داشت.

اجاره کولر گازی پنجره‌ای

همان گونه که از اسم این مدل کولر مشخص است اجاره کولر گازی پنجره‌ای، یکی از کولرهاییست که مجموعه کولریاب با قرار دادن آن در جایی که پنجره موجود است در خدمت شما عزیزان می‌باشد. کولر گازی پنجره‌ای از قدیمی‌ترین مدل کولر گازیست این مدل کولر نیز فاقد کندانسور بوده و تمام قطعات آن درون یک مستطیل قرار دارد. موتور این مدل کولرها بصورت پیستونی بوده و از 12 هزار btu تا 30 هزار btu موجود است. و شرکت‌های مختلفی مانند سامسونگ، ال‌جی، جنرال، اجنرال و گری اقدام به تولید این مدل کولر کرده تا با دو حالت سرد و گرم به بازار عرضه داشتند باشند. از انجا که امروزه برق مصرفی نکته بسیار مهمی در استفاده از کولر گازیست این مدل کولر مورد استفاده کمتری قرار گرفته و جای خود را بیشتر به کولرهای ایستاده و پرتابل داده است اما همانگونه که این مدل کولرها جایگزین کولرهای پنجره‌ای شده است هنوز هم بسیاری از فضاها مانند کانکس‌ها، محیط‌های شرجی، ویلاهای شمال و جنوب کشور از این مدل کولر استفاده می‌نمایید. زیرا رطوبت گیری بسیار بالای آن باعث این مهم شده است که در مکان های شرجی این مدل کولر هنوز اهمیت خود را از دست نداده باشد. و ما در مجموعه کولریاب امکان آن را داریم تا با استفاده از اجاره کولر گازی پنجره‌ای، کانکس‌های موقت را به سرمای مطلوب برسانیم و از هدر رفتن سرما جلوگیری نماییم. البته نکته مهم در این مدل کولر آن است که این مدل کولر از دمای 0 درجه تا 70 درجه قابل استفاده بوده و در بدترین شرایط آب و هوایی موتور آن overload نمی‌کند و همواره موتور آن روشن می‌ماند.

یک نظر بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.