شماره تلفن09122211093

پست الکترونیکdamasazaniran(at)gmail[dot]com

آدرستهران، خیابان کرمان،

سوال و جواب

پاسخ سوالات شما احتمالا در متن پایین موجود است، در غیر این‌صورت می‌توانید سوالات خود را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

توان ما در سرمایش ایجاد سرمایش تا فضای 100 هزار متر می‌باشد. در حقیقت قادریم نمایشگاه‌های بزرگ در حد نمایشگاه بین المللی شهر افتاب، مصلی امام و غیره را تامین کنیم.

ما در کولریاب مفتخریم که با ارائه خدمات و ارسال سیستم های سرمایشی و گرمایشی در سراسر ایران در خدمت هم میهنان عزیز خواهیم بود.

دوره نمایشگاهی که 4 روز میباشد از 1 ملیون تا 1 ملیون و 400 هزار تومان می‌باشد. همچنین برای تعداد روز بالاتر و ماهیانه بصورت توافقی صورت می‌گیرد.

کولر گازی ایستاده بنا به مدل و طرح قدیم و جدید بودن به همراه نسب و انتقال آن بصورت رفت و برگشت از 300 هزار تومان تا 800 هزار تومان متغییر می‌باشد.

تفاوت کولر گازی در نوع موتور و نوع گاز آن است گاز r22، r410 و r404 سه مدل گاز کولرهای گازی است که مورد استفاده در موتور کولرهای مختلف قرار می‌گیرد.

برای کانکس بنا به فضا و در آفتاب بودن و نبودن کولر گازی پنجره‌ای مناسب می‌باشد. زیرا این مدل کولر تا دمای 65 درجه نیز کار می‌کند و نیاز به نسب و فضا برای کندانسور ندارد.

کولر گازی ایستاده بنا به محیط و تعداد نفرات از نظر btu محاسبه می‌گردد. در حقیقت بیشتر از متراژ، نفرات اهمیت دارد.

کولر گازی دیواری فقط تولید سرما نموده و با پرتاب محدود مورد استفاده قرار می‌گیرید، لاکن کولر گازی ایستاده با مکش هوا از پایین دستگاه و با تبدیل آن به هوای خنک هوا سیرکوله کرده و هوای محیط را تبدیل به هوای خنک می‌کند. از این رو سرمایش بهتری را ارائه می‌دهد.

کولر گازی پرتابل برای فضاهای کوچک تا 30 متر با تعداد نفرات کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا این مدل کولر از دمای 5 درجه تا 40 درجه بیشتر کار نمی‌کند و بالاتر از آن قفل کرده و دستگاه باد گرم می‌دهد.

خیر، ایجاد رطوبت در پنکه‌های افشان باعث دم کردن محیط و گرم‌تر شدن آن می‌گردد. از این رو پنکه‌های افشان برای فضاهای باز مانند باغ‌ها، حیاط‌ها، روف گاردن و سایر فضاهای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین کولر برای مناطق معتدل کولرهای موتور روتوری بوده که با حالت کم مصرف و بهینه در زمینه برق استفاده مناسبی برای مناطق دارد. از خواص موتورهای موتوری می‌توان به عدم خروج روغن تا حد زیاد آن اشاره نمود، از این رو بهترین گزینه برای فضای معتدل می‌باشد.

بهترین کولر گازی برای مناطق مرطوب کولر گازی است که موتور پیستونی یا اسکرال داشته باشد. زیرا این مدل موتورها در مناطق مرطوب به خوبی کار کرده و به اصطلاح موتور قفل نمی‌کند. البته مصرف این موتورها نسبت به مصرف موتور روتوری بیشتر بوده و از میزان برق بالاتری استفاده می‌نمایید.

بله، کولر آبی بخاطر دارا بودن رطوبت باعث ایجاد بلغم در بدن انسان می‌شود و بعد از مدت طولانی ایجاد کم خونی می‌کند. همچنین رطوبت آن باعث خشکی بدن و ایجاد دردهایی در مفاصل و استخوان‌ها می‌گردد.

البته در فضاهای گوناگون هر کدوم از این دستگاه‌ها خواص خاص خود را دارند. مثلا شما در محیط بسته از کولر گازی با توان بهتری می‌توانید استفاده کنید و در محیط‌های باز کولر آبی به علت پرتاب بلند و حجم زیاد باد کارایی بیشتری دارد.